Univerza v Ljubljani - Fakulteta za elektrotehniko - Katedra za mehatroniko

Izpiti in diplome

Bližnjice-študij

Električni pogonski sistemi

4. semester (3-0-2), predavatelj: izr. prof. dr. Rastko Fišer, asistent: dr. Klemen Drobnič in dr. Henrik Lavrič

Vsebina | Študijsko gradivo | Obvestila

Novice

Predavanja pri predmetu Električni pogonski sistemi se prično v sredo, 21.02.2018, ob 11:15 v PR15. Avditorne vaje se pričnejo teden kasneje, v torek, 27.02.2018., ob 12.15 v Seminarju LES/LEP (novica objavljena 23.02.2018)

Razpored rednih in izrednih pisnih izpitov

Izpitni red

• Izpiti potekajo v skladu z Izpitnim pravilnikom FE.
  • Izpit je sestavljen iz pisnega in ustnega dela.
  • Za pisni del izpita oz. kolokvij se pravočasno prijavite (ali odjavite) preko Študijskega informacijskega sistema.
  • Pogoj za pristop k pisnemu delu izpita so opravljene predpisane obveznosti pri laboratorijskih vajah.
  • Če je kandidat opravil oba kolokvija pozitivno, se smatra, da je opravil pisni del izpita.
  • Dovoljeni pripomočki pri pisnem delu izpita oz. kolokviju: pisalo, kalkulator in risalno orodje. Morebitne dodatne pripomočke odobri izvajalec izpita za vsak rok posebej.
  • Za pozitivno ocenjen pisni del izpita oz. kolokvij mora kandidat doseči vsaj 50% pri obeh sklopih nalog (vprašanja iz teorije in računske naloge).
  • Za pristop k ustnemu delu izpita je potrebno imeti pozitivno opravljen pisni izpit.
  • Termin ustnega dela izpita je objavljen skupaj z rezultati pisnega dela izpita.
  • Po neuspešnem ustnem delu izpitu je potrebno ponovno opraviti tudi pisni del izpita.

Redni izpitni roki - Električni pogonski sistemi
Datum Ura Predavalnica Rezultati (.pdf) Opombe
11.06.2018 9-11 LES/LEP
06.07.2018 9-11 LES/LEP